Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

70 887 75 82 w 34

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Szukasz pracy w finansach? Masz wiedzę na temat produktów bankowych i potrafisz łatwo nawiązywać znajomości z nowymi ludźmi? Być może trafiłeś na ofertę, która odmieni twoje życie!

Zostań agentem współpracującym z naszą spółką. Dzięki podpisaniu umowy współpracy będziesz miał możliwość świadczenia najwyższej jakości usług za pomocą najlepszych kanałów dystrybucji, jakie zapewni Ci nasza spółka. Jesteśmy największą spółką pośrednictwa kredytowego w Polsce i w tej chwili skupiamy niespotykaną w skali Europy liczbę agentów współpracujących – 13 tysięcy.

Możesz stać się częścią tej sieci najskuteczniejszych agentów pośrednictwa kredytowego!

Wystarczy, że złożysz wniosek, dostępny poniżej, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zanim jednak podejmiesz decyzję, musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie:

Czy będziesz w stanie dotrzeć do jak największej liczby osób, którym zaproponujesz skorzystanie z oferty kredytowej naszej spółki?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „TAK!” możesz z czystym sumieniem wysyłać do nas wniosek.

Dzięki współpracy z naszą spółką zyskasz dostęp do internetowej platformy, która umożliwia przeprowadzanie oraz zarządzanie całą procedurą kredytową w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Równie dobrze będziesz mógł udzielić kredytu na kwotę 25 tysięcy na działce, w trakcie grilla ze znajomymi, jak i w trakcie spotkania biznesowego z klientem w kawiarni.

Zastanawiasz się pewnie jakie wsparcie otrzymasz z naszej strony. Odpowiedź jest bardzo prosta:

  • Szkolenie, które otrzymasz na samym początku współpracy, pozwoli Ci zostać profesjonalnym pośrednikiem kredytowym.

  • Nasza infolinia dla agentów jest miejscem, gdzie uzyskasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie lub pomożemy Ci rozwiązać problem.

  • Na start dostaniesz od nas pakiet ulotek promujących Ciebie jako agenta pośrednictwa kredytowego. Za darmo!

To wszystko w zamian za podpisanie z nami umowy współpracy i rozpowszechnianie produktów i usług finansowych naszych partnerów biznesowych.

Współpraca dla firm

Nasza spółka to największa tego typu instytucja w Polsce. Zajmujemy się przejmowaniem procesów dystrybucji produktów naszych partnerów biznesowych, za pomocą własnego systemu. Wykształcenie własnych kanałów dystrybucji wymaga fachowej wiedzy oraz kadry pracowniczej. Nasza spółka od lat skupia w swoich szeregach młodych i ambitnych ludzi, którzy swoja pracą sprawiają, że produkty partnerów biznesowych zaczynają być coraz popularniejsze w świadomości polskiego konsumenta.

Aktualnie nasza spółka jest w trakcie otwierania się na nowe branże za sprawą rosnących oczekiwań klientów.

Rozmowy, które przeprowadzają nasi tele-doradcy, dają nam niezliczone ilości informacji na temat potrzeb polskich konsumentów. Dzięki nim wiemy, że oprócz pożyczenia pieniędzy w formie kredytu nasi klienci chcą płacić u nas swoje rachunki za energie, chcą podpisywać umowy abonamentowe na usługi telekomunikacyjne, a nawet chcą uzyskać porady prawne. Naszych klientów nie interesuje jedynie kredyt na telefon, choć w praktyce posiadamy najwięcej partnerstw z instytucjami kredytowymi.

Ludzie, przyzwyczajeni do wygód, oczekują coraz więcej od swoich ulubionych przedsiębiorstw!

Właśnie dlatego poszukujemy partnerów biznesowych z branży telekomunikacyjnej, komórkowej, energetycznej, a także samochodowej i nie tylko! To tylko niektóre z gałęzi przemysłu, które mogą stać się częścią naszego biznesu. Za sprawą współpracy możemy skutecznie przejąć część procesów sprzedażowych od naszych partnerów. Robimy to w celu jak największego wzrostu sprzedaży tych produktów i rozpowszechnianiu informacji o naszych partnerach. Skutecznie reklamujemy, promujemy, sprzedajemy i udostępniamy!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje nowych rynków zbytu i zwiększenia swoich dochodów – napisz do nas!

Jeśli szukasz efektywnej promocji swoich produktów i usług – napisz do nas!

Jeśli nie wiesz, jak dotrzeć do większej liczby osób ze swoim produktem – napisz do nas!

Zapoznaj się z poradnikami

Fundusz pożyczkowy Połczyn Zdrój

Fundusze pożyczkowe spełniają kilka ról, ważną z nich istnieje przekazywanie finansowania mikro, małym a i średnim przedsiębiorcom, którzy mówią działalność gospodarczą. Trzymają one alternatywne źródło

Czytaj więcej »