Dom symbolizuje nasze ognisko domowe względem naszych klientów Cień domu, czyli nasze działania by wszelkie formalności oraz niejasności znikiały jak cień

Współpraca


Wpółpraca dla agentów


Szukasz pracy w finansach? Masz wiedzę na temat produktów bankowych i potrafisz łatwo nawiązywać znajomości z nowymi ludźmi? Być może trafiłeś na ofertę, która odmieni twoje życie!

Zostań agentem współpracującym z naszą spółką. Dzięki podpisaniu umowy współpracy będziesz miał możliwość świadczenia najwyższej jakości usług za pomocą najlepszych kanałów dystrybucji, jakie zapewni Ci nasza spółka. Jesteśmy największą spółką pośrednictwa kredytowego w Polsce i w tej chwili skupiamy niespotykaną w skali Europy liczbę agentów współpracujących – 13 tysięcy.

Możesz stać się częścią tej sieci najskuteczniejszych agentów pośrednictwa kredytowego!

Wystarczy, że złożysz wniosek, dostępny poniżej, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zanim jednak podejmiesz decyzję, musisz odpowiedzieć sobie na jedno pytanie:

Czy będziesz w stanie dotrzeć do jak największej liczby osób, którym zaproponujesz skorzystanie z oferty kredytowej naszej spółki?

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „TAK!” możesz z czystym sumieniem wysyłać do nas wniosek.

Dzięki współpracy z naszą spółką zyskasz dostęp do internetowej platformy, która umożliwia przeprowadzanie oraz zarządzanie całą procedurą kredytową w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Równie dobrze będziesz mógł udzielić kredytu na kwotę 25 tysięcy na działce, w trakcie grilla ze znajomymi, jak i w trakcie spotkania biznesowego z klientem w kawiarni.

Zastanawiasz się pewnie jakie wsparcie otrzymasz z naszej strony. Odpowiedź jest bardzo prosta:

To wszystko w zamian za podpisanie z nami umowy współpracy i rozpowszechnianie produktów i usług finansowych naszych partnerów biznesowych.

Zostań naszym agentem

Współpraca dla partnerów biznesowych


Nasza spółka to największa tego typu instytucja w Polsce. Zajmujemy się przejmowaniem procesów dystrybucji produktów naszych partnerów biznesowych, za pomocą własnego systemu. Wykształcenie własnych kanałów dystrybucji wymaga fachowej wiedzy oraz kadry pracowniczej. Nasza spółka od lat skupia w swoich szeregach młodych i ambitnych ludzi, którzy swoja pracą sprawiają, że produkty partnerów biznesowych zaczynają być coraz popularniejsze w świadomości polskiego konsumenta.

Aktualnie nasza spółka jest w trakcie otwierania się na nowe branże za sprawą rosnących oczekiwań klientów.

Rozmowy, które przeprowadzają nasi tele-doradcy, dają nam niezliczone ilości informacji na temat potrzeb polskich konsumentów. Dzięki nim wiemy, że oprócz pożyczenia pieniędzy w formie kredytu nasi klienci chcą płacić u nas swoje rachunki za energie, chcą podpisywać umowy abonamentowe na usługi telekomunikacyjne, a nawet chcą uzyskać porady prawne. Naszych klientów nie interesuje jedynie kredyt na telefon, choć w praktyce posiadamy najwięcej partnerstw z instytucjami kredytowymi.

Ludzie, przyzwyczajeni do wygód, oczekują coraz więcej od swoich ulubionych przedsiębiorstw!

Właśnie dlatego poszukujemy partnerów biznesowych z branży telekomunikacyjnej, komórkowej, energetycznej, a także samochodowej i nie tylko! To tylko niektóre z gałęzi przemysłu, które mogą stać się częścią naszego biznesu. Za sprawą współpracy możemy skutecznie przejąć część procesów sprzedażowych od naszych partnerów. Robimy to w celu jak największego wzrostu sprzedaży tych produktów i rozpowszechnianiu informacji o naszych partnerach. Skutecznie reklamujemy, promujemy, sprzedajemy i udostępniamy!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje nowych rynków zbytu i zwiększenia swoich dochodów – napisz do nas!

Jeśli szukasz efektywnej promocji swoich produktów i usług – napisz do nas!

Jeśli nie wiesz, jak dotrzeć do większej liczby osób ze swoim produktem – napisz do nas!

Wyślij do nas pytanie

captcha

Skontaktuj się z nami


Kredytum.pl Spółka Akcyjna
Ul. Koszalińska 31/4
78-100 Kołobrzeg

tel. 814 400 001
E-mail agent@kredytum.pl

KRS 0000390072
NIP 6711801571


Napisz komentarz

captcha

Wybierz produkt

Posiadamy produkty finansowe 26 partnerów biznesowych.


Możesz wybrać interesującą Cię ofertę, wykorzystując do tego celu nasz suwak. Dostosowując odpowiednią kwotę i okres spłaty, nasz analityk dobierze odpowiedni produkt finansowy dla Ciebie i może to być kredyt na telefon, kredyt online, ale także pożyczka na telefon czy chwilówka. Posiadamy partnerstwa kilkudziesięciu instytucji finansowych, z których większość umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki przez internet lub telefon.

Złóż wniosek

Wniosek umożliwia uzyskanie pomocy bez wychodzenia z domu.


Złożenie wniosku o kredyt nigdy nie było łatwiejsze! Nie musisz wychodzić z domu, aby to zrobić! Wystarczy, że po wybraniu odpowiednich właściwości pożądanego przez Ciebie produktu finansowego klikniesz przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK”! W tym momencie informacja o tym, że poszukujesz dodatkowego źródła finansowania, trafi bezpośrednio do naszego analityka, który w twoim imieniu wyślę zapytanie do naszych partnerów.

Ciesz się gotówką

Pomagamy tysiącom Polaków każdego miesiąca!


Po złożeniu wniosku nasz analityk zadzwoni do Ciebie i poinformuje o możliwościach, jakie przysługują Ci w kwestii finansowania. Jeśli zdecydujesz się na któryś z produktów finansowych, umowa zostanie dostarczona do Ciebie przez kuriera. Gdy podpiszesz umowę, dostarczoną przez niego pieniądze zostaną przelane na twoje konto tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. To wszystko bez wychodzenia z domu!

Innowacyjna gospodarka współrealizacji z kredytum.pl SA