Dom symbolizuje nasze ognisko domowe względem naszych klientów Cień domu, czyli nasze działania by wszelkie formalności oraz niejasności znikiały jak cień

Kredyt na telefon – czy jest bezpieczny?


Ilustracja do artykułu

Dawniej, jeszcze kilka lat temu nikt nie wiedziałby czym jest kredyt przez telefon. Placówki bankowe bowiem do dnia dzisiejszego prowadzą bardzo rygorystyczną weryfikacje kredytobiorców w oparciu o historię kredytową, wiek, zawód i przede wszystkim dochody, uzyskiwane przez klienta. Często jedna wizyta w banku to zbyt mało, aby dostać kredyt. Trzeba odbyć przynajmniej dwie takie wizyty i przygotować się na serie pytań. Wszystko to jednak tyczy się banków, a nie firm pożyczkowych, które równie skutecznie, jak banki udzielają kredytów.

To właśnie firmy pożyczkowe wprowadziły na rynek kredyt na telefon, który w ostatnich latach zbiera coraz większe grono swoich zwolenników.

Celem tego artykułu jest odpowiedź na powyższe pytania!

Jak wnioskować o kredyt na telefon – procedura.

Kredyt na telefon to powszechnie dostępny produkt finansowy. Aby uzyskać informację na jego temat lub zawnioskować o jego przyznanie należy zadzwonić na specjalną infolinię. Tele-doradca ma za zadanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące oferowanych produktów i to właśnie tele-doradca odpowiedzialny jest za przeprowadzenie procedury kredytowania. Gdy zdecydujemy się na konkretny kredyt na telefon, doradca zada nam kilkanaście pytań, w celu ustalenia zdolności kredytowej. Po sporządzeniu formularza wysyłany jest on do firmy pożyczkowej lub banku, w celu uzyskanie wstępnej zgody weryfikacyjnej. Na tym etapie akceptowane są wszelkie wnioski, które spełniają warunki formalne. W trakcie weryfikacji przerywana jest rozmowa telefoniczna, a doradca czeka na odpowiedź instytucji. Po otrzymaniu wstępnej zgody wykonywany jest telefon do kredytobiorcy i informuje się go o wszelkich warunkach zawarcia umowy kredytowej. Dopiero po wyrażeniu zgody na udzielenie kredytu w konkretnej instytucji wysyłana jest do wnioskującego umowa, którą musi on podpisać. Oczywiście umowę przywiezie kurier, który przekazując umowę, odpowiedzialny jest za jej dostarczenie z powrotem do firmy. W momencie, gdy umowa wróci do firmy, ta wykonuje przelew na konto kredytobiorcy. Kredyt na telefon tym samym można uznać za przyznany.

Wiele osób pyta, czy kredyt na telefon to rozwiązanie bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Po pierwsze to nie umowa ustna jest wiążąca, a pisemna. Klient wszystko ma na papierze! Trafi ona do Ciebie za pośrednictwem kuriera, który poczeka tyle, ile będzie trzeba, abyś mógł zapoznać się z jej warunkami. Nikt nie będzie nalegał, abyś już podpisał, a jeśli tak będzie – jest to wyraźny sygnał, abyś tego nie robił. Umowa jest najważniejszym dokumentów w całym procesie i musi być dla Ciebie zrozumiała w stu procentach. Bezpieczeństwo gwarantuje również fakt nagrywania rozmów z konsultantem. Sprawdź, czy tam gdzie dzwonisz, będzie oznajmiona taka informacja. Jeśli tak – możesz być bezpieczny, ponieważ w sytuacjach spornych możesz zażądać, aby rozmowa została wysłuchana i na podstawie jej możesz dochodzić swoich praw. Bezpieczeństwo transakcji zależy również od Ciebie, a konkretnie od tego, czy sprawdzisz dokładnie firmę, która udzieli tobie kredyt na telefon. Musisz sprawdzić, czy dane tele-adresowe podane na stronie internetowej są prawidłowe. Możesz również przejrzeć opinie w internecie o swojej firmie pożyczkowej, jednak musisz uważać na zbyt pozytywne i negatywne komentarze. Internet roi się od anonimowych hejterów i pracowników firm pożyczkowych, których treści mają z góry określony cel.

Jak sam widzisz – nie ma się czego bać. Kredyt na telefon to rozwiązanie przede wszystkim wygodne, ale również bezpieczne. Ważne jest jednak wstępne sprawdzenie wiarygodności firmy, w której będziesz wnioskował o kredyt na telefon.


Raynoch
0
11/07/2016 05:25

儝めての子供を出産1週間後に、夫の県外への転勤辞令が出ました。私自身は、自宅とは県の違う実家での里帰り出産中でして、更に出産後すぐという事で、身動きが取れない状況でした^^;会社の家賃補助の関係もあって、それまで住んでいた家も引き払う事になり、実家とも、それまで住んでいた所とも違う県へ、夫は、引越し、私や子供の住民票もそのまま新しい家の住所地に移したと思います。実家の市役所と、引越し先の役所に問い合わせたところ、子供の健診等については、1ヶ月健診については、子供と母親のいる場所がわかれば、実家の方で受ける事には特に大きな問題はないと言われました。里帰り出産も珍しい話ではなく、住民票のない土地での1ヶ月健診は、それほど珍しい事ではないようです。退院後の保健師さんの訪問は、希望者のみだった事もあって、私は希望しませんでした。子供が2ヶ月になるのを待って、私は新しい住所に子供と共に移動。3ヶ月健診やその後の予防接種関連は、新しい県で受けました。新しい土地で3ヶ月健診を受けた際、保健师«Ã£ÂÂ•Ã£Â‚“に、引っ越してきたばかりで、実家も遠く、親類もãÂÂない土地での初めての子育てである事、夫が家にいる時間が短く、子育ての協力を得られ難い状況である事等、キチンと我が家の事情を話しておいた事もあって、家も保健センターから近かったという事も手伝ってか、保健師さん達に色々と気にかけて頂き、自宅近くで月齢の近いお子さんのお母さんとの出会いの場も作って頂けました。 私の当時住んでいた県では、子供の医療補助については、病院で領収書を頂いて居住地の役所で手続きをすれば、受診先が他県であっても、補助が出ました。里帰り出産だけに限らず、子供が小さい頃には、帰省の際に体調を崩すことも珍しい話ではなく、実家近くの病院にかかる事もあり、その辺りの事も、ある程度想定して、他県での医療機関受診でも何がしか対応して頂けるようになっているのでは・・・と思います。まずは、引越し先の県や市の役所に問い合わせると、色々と必要な事を教えて頂けるし、里帰り先の役所や、引越し前の居住地の役所に問い合わせる事、手続きが必要な事等を、教えていただけるので、それにしたがって動いていれば、困るような事はないと思いますよ。

Tayten
0
11/07/2016 05:54

Short, sweet, to the point, FR-EeExactly as information should be!

Kory
0
13/07/2016 07:39

This artcile went ahead and made my day. http://ycyylz.com [url=http://zxfwfz.com]zxfwfz[/url] [link=http://ibhmxwger.com]ibhmxwger[/link]

Emily
0
13/07/2016 07:43

AFAICT you\'ve coreved all the bases with this answer! http://gdyljcnpthp.com [url=http://vwiuybv.com]vwiuybv[/url] [link=http://yzdvuzmttp.com]yzdvuzmttp[/link]

Lorraine
0
15/07/2016 13:19

Fell out of bed feeling down. This has brihetengd my day! http://wcczicz.com [url=http://cedsmkzgkh.com]cedsmkzgkh[/url] [link=http://gmfpbp.com]gmfpbp[/link]

Napisz nowy komentarz

captcha

Wybierz produkt

Posiadamy produkty finansowe 26 partnerów biznesowych.


Możesz wybrać interesującą Cię ofertę, wykorzystując do tego celu nasz suwak. Dostosowując odpowiednią kwotę i okres spłaty, nasz analityk dobierze odpowiedni produkt finansowy dla Ciebie i może to być kredyt na telefon, kredyt online, ale także pożyczka na telefon czy chwilówka. Posiadamy partnerstwa kilkudziesięciu instytucji finansowych, z których większość umożliwia uzyskanie dodatkowej gotówki przez internet lub telefon.

Złóż wniosek

Wniosek umożliwia uzyskanie pomocy bez wychodzenia z domu.


Złożenie wniosku o kredyt nigdy nie było łatwiejsze! Nie musisz wychodzić z domu, aby to zrobić! Wystarczy, że po wybraniu odpowiednich właściwości pożądanego przez Ciebie produktu finansowego klikniesz przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK”! W tym momencie informacja o tym, że poszukujesz dodatkowego źródła finansowania, trafi bezpośrednio do naszego analityka, który w twoim imieniu wyślę zapytanie do naszych partnerów.

Ciesz się gotówką

Pomagamy tysiącom Polaków każdego miesiąca!


Po złożeniu wniosku nasz analityk zadzwoni do Ciebie i poinformuje o możliwościach, jakie przysługują Ci w kwestii finansowania. Jeśli zdecydujesz się na któryś z produktów finansowych, umowa zostanie dostarczona do Ciebie przez kuriera. Gdy podpiszesz umowę, dostarczoną przez niego pieniądze zostaną przelane na twoje konto tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. To wszystko bez wychodzenia z domu!

Innowacyjna gospodarka współrealizacji z kredytum.pl SA